top of page
Obraz o mnie compressed.jpg

Karmen Jauch

Psycholog, Psychoterapeuta w trakcie szkolenia
O mnie

Jako psycholog i psychoterapeuta, w trakcie czteroletniego szkolenia w Akademii Motywacji i Edukacji, specjalizuję się w podejściu poznawczo-behawioralnym i stosuję metody terapii ACT oraz Terapii Schematów. Interesuję się historią obcych kultur, podróżami oraz lubię zwierzęta. Jeżeli poszukujesz kogoś, kto ciebie posłucha, zmotywuje i pomoże odzyskać spokój wewnętrzny, zapraszam do kontaktu. 

Doświadczenie

Moje ścieżki zawodowe prowadziły mnie przez praktyki psychologiczne w Niemczech i Polsce, międzynarodowe korporacje, Niemieckie Centrum Terapii, aż do Pracowni Psychoterapii Hygge w Warszawie i prywatnego gabinetu. Przez ten czas uczestniczyłam w wielu szkoleniach z terapii poznawczo-behawioralnej i terapii schematów.

Edukacja
  • SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny w Warszawie Psychologia kliniczna

  • Uniwersytet Warszawski

  • Terapia poznawczo-behawioralna - 4 letnie certyfikowane szkolenie w Akademii Emocji i Motywacji (w trakcie)

  • Kurs: Psychotraumatologia, Centrum Rozwoju Personelu we Wrocławiu

  • Kurs: Zaburzenia lękowe, Centrum Rozwoju Personelu we Wrocławiu

  • Terapia schematów (20 godzin) Centrum Rozwoju Personelu we Wrocławiu

  • Terapia poznawczo- behawioralna dzieci i młodzieży, Centrum CBT Warszawie (100 godzin)

Moje podejście

W pracy skupiam się na empatycznym rozumieniu trudności Klienta oraz wsparciu w ich rozwiązywaniu. Specjalizuję się w pomocy osobom będącym w kryzysie, na tzw. „rozstaju dróg”, lękowym, depresyjnym gdy nie wiedzą jakich dokonać wyborów życiowych, także osobom wypalonym zawodowo. Pomagam Klientom, którzy przejawiają brak motywacji w życiu oraz trudności w relacjach interpersonalnych. Zajmuję się również terapią krótkoterminową skoncentrowaną na rozwiązaniach – wyszukując mocnych stron danej osoby, skupiam się na teraźniejszości i przyszłości Klienta, wyszukując rozwiązań dla napotykanych trudności.

Leczone choroby, zaburzenia emocjonalne, ADHD, Autyzm, wypalenie zawodowe, trudności szkolne, kryzys emocjonalny, zaburzenia koncentracji.

Karmen Jauch Certyfikat Psychologiczny
couch compressed o mnie.jpg
My Approach
bottom of page